Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

Kėrko

Law Student
Albanian Law

Radio Shqiptare

Statistics

Our users have posted a total of 158 messages in 73 subjects

We have 67 registered users

The newest registered user is Skender Allushi

Log in

I forgot my password

Latest topics

» Welcome to our new blog: Juridiku.blogspot.com
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyFri Oct 12, 2012 3:58 am by Webmaster

» DAR Dibėr...
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Sep 04, 2012 3:09 am by Webmaster

» Welcome to our new web site : Albanian Law
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Aug 28, 2012 9:21 am by Webmaster

» Aktiviteti “Njė ditė pėr Europėn”
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyFri Nov 18, 2011 9:10 pm by Webmaster

» kush ėshtė tani nė linjė ?
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptySat May 21, 2011 8:17 am by Webmaster

» Memoriali i Skėnderbeut nė Lezhė tėrheq vizitorė
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptySun Feb 13, 2011 4:48 am by Webmaster

» PĖRSHĖNDETJE ...
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyWed Dec 22, 2010 3:42 am by Guest

» Positive growth forecast for Albania
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyFri May 15, 2009 12:44 am by Webmaster

» Filma Shqiptar
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyThu May 07, 2009 11:51 pm by Webmaster

» “Skėnderbeu i vėrtetė” i autorit Fatos Daci, njė libėr me vlera tė mėdha pėr historinė tonė mbarėkombėtare
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptySun May 03, 2009 9:32 pm by Webmaster

» Gjyqėsori nė SHBA: Ē'ndryshime priten nė Gjykatėn e Lartė?
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptySun May 03, 2009 7:00 am by Webmaster

» Realitete nė udhėkryq
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Mar 17, 2009 1:00 am by Webmaster

» Pėr ju tė “padukshmit”...
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyWed Jan 14, 2009 4:04 am by Webmaster

» Nga Studimi mbi Sovranitetin
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyWed Jan 14, 2009 4:00 am by Webmaster

» Ju prezantoj John. F. Kennedy
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyWed Jan 14, 2009 3:53 am by Webmaster

» Websiti po pergatitet dhe ju mirepret
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyWed Jan 14, 2009 12:55 am by Guest

» Titaniku i politikės shqiptare
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptySat Oct 18, 2008 5:11 am by Webmaster

» Komuniteti shqiptar nė Xhenova
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Sep 30, 2008 12:08 am by Webmaster

» Sa mendoni se ėshtė i korruptuar sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Sep 23, 2008 11:29 pm by Webmaster

» 10 falimentimet mė tė mėdha tė bankave nė histori
DREJTĖSIA Forum - Portalli EmptyTue Sep 23, 2008 11:20 pm by Webmaster

Miresevini (Portali eshte ne Ndertim...)

Unė zgjodha Shqipėrinė
Kisha pothuajse njė vit qė nuk kisha ardhur pranė familjes time dhe qė nuk kisha parė vendin time. Pas njė viti tė lodhshėm me impenjime profesionale dhe studimore, mė nė fund me mezi po prisja qė tė vinte momenti i pėrgatitjes sė valixhes sė udhėtimit pėr tu nisur drejt vendit tim tė dashur, ku mė priste familja ime e shtrenjtė.
Mos u largoni!
Mos u largoni nga Shqipėria! Kėtė thirrje e bėj pėr tė gjithė tė rinjtė shqiptarė dhe nė veēanti pėr shtresat e varfra dhe tė mesme qė ėndėrrojnė tė largohen nga vendi i tyre pėr tė studiuar jashtė.
Vlerat dhe antivlerat
Shumė tė rinj vazhdojnė tė zgjedhin Perėndimin pėr tė bėrė studimet e larta universitare, nė kėrkim tė vlerave tė vėrteta tė demokracisė, lirisė, barazisė dhe meritės.
Welcome to our new blog: Juridiku.blogspot.com

Fri Oct 12, 2012 3:58 am by Webmaster

DAR Dibėr...

Tue Sep 04, 2012 3:09 am by Webmaster


coming soon...

Welcome to our new web site : Albanian Law

Tue Aug 28, 2012 9:21 am by Webmaster

Aktiviteti “Njė ditė pėr Europėn”

Fri Nov 18, 2011 9:10 pm by Webmaster

DREJTĖSIA Forum - Portalli 388262_189877834426847_100002138966266_426960_1381291419_n
Mė datė 8 nėntor 2001u realizua me sukses aktiviteti “Njė ditė pėr Europėn”. Ky takim u realizuar tek Biblioteka e Universitetit Illyria nė Tiranė. Qėllimi i kėtij aktiviteti ishte prezantimi i dy librave “Europa dhe Shqiptarėt” dhe “Europa nė marrėdhėniet ndėrkombėtare” tė studiuesit dott. Mag Alban Daci. Ky aktivitet u bo i mundur falė bashkėpunimi tė dott. Mag Alban Daci dhe prof. Kaliopi Naska Dekanes tė Fakultetit tė Shkencave Politike pranė Universiteti Illyria. Paneli i tė ftuarve qė mbajtėn kumtesa nė kėtė aktivitet pėrbėhej nga: prof. ass Arben Malaj (Senior Fellow Harvard University) i cili ka shkruar Parathėnien e librit “Europa nė marrėdhėniet ndėrkombėtare), dr. Jordan Daci …


[ Full reading ]

In your Language

Na ndiqni ne Facebook

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 244 on Sat Apr 23, 2011 7:40 am

Poll

Sa i korruptuar ėshtė sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left0%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 0% [ 0 ]
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left9%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 9% [ 2 ]
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left9%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 9% [ 2 ]
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left27%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 27% [ 6 ]
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left45%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 45% [ 10 ]
DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_left9%DREJTĖSIA Forum - Portalli Bar_right 9% [ 2 ]

Total Votes : 22

Lajme Flash

Chat i Shpejtė


© DRREJTĖSIA

Current date/time is Tue Feb 20, 2024 11:09 am