Drejtėsia Shqiptare

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  PĖRSHĖNDETJE ...

  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster


  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  PĖRSHĖNDETJE ... Empty PĖRSHĖNDETJE ...

  Post by Webmaster Wed May 28, 2008 4:49 am

  Ju Falemderojmė qė keni interes per Forumin , Ju urojmė Vizitė tė Kėndshme dhe Ju Ftoj tė merrni pjesė sė pari nė kėtė CHIT-CHAT pastaj deri sa tė Hapet Zyrtarisht Forumi Vizitoni Albanian Students Info dhe STUDENTI I SĖ DREJTĖS apo Alban DACI, Blog dhe STUDENTI I SĖ DREJTĖS apo Dardani.tk
  Tė Gjithė Nga :
  "Gjenerata e Re Shqiptare"

  avatar
  Vizitor2
  Guest


  PĖRSHĖNDETJE ... Empty Tung

  Post by Vizitor2 Wed Dec 22, 2010 3:42 am

  Pershendetje!

   Current date/time is Tue Oct 04, 2022 6:22 am