Drejtėsia Shqiptare

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Memoriali i Skėnderbeut nė Lezhė tėrheq vizitorė

  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster


  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Memoriali i Skėnderbeut nė Lezhė tėrheq vizitorė Empty Memoriali i Skėnderbeut nė Lezhė tėrheq vizitorė

  Post by Webmaster Sun Feb 13, 2011 4:48 am

  Memoriali i Skėnderbeut nė Lezhė tėrheq vizitorė Skenderbeu_memorialMemoriali i Heroit Kombėtar tė Shqiptarėve, Gjegj Kastriotit, Skėnderbeut, i cili u ndėrtua 30 vjet mė parė nė qytetin historik tė Lezhės, po tėrheq interesimin e vizitorėve nga tė gjithė trojet shqiptare. I ndėrtuar nė qendrėn historike tė qytetit dhe i pasuruar nga gėrmimet arkeologjike tė viteve tė fundit, nga ekspedita shqiptaro-gjermane, Memoriali gradualisht po shdėrrohet nė njė kompleks qė dėshmon pėr njė pjesė tė rėndėsishme tė historisė kombėtare tė shqiptarėve.(voa-Pellumb Sulo)


   Current date/time is Tue Oct 04, 2022 5:23 am