Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Share
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Post by Webmaster on Fri Mar 07, 2008 7:47 am

  Po fillij unė me njė barcaletė pėr bjondet, qė nuk janė tė gjitha si kėto mė poshtė se pėrndryshe...

  Gjini po ecte nje dite neper qytet.
  Rruges sheh dy bjonde qe po silleshin ne menyre te pakuptimte. Njera ecte perpara dhe germonte nje grope me lopate.
  Tjetra i vente nga pas dhe e mbushte gropen me dhe.
  - Cfare jeni duke bere ? i pyeti burri.
  - Punojme per komunalen, mbjellim peme- u pergjigjen vajzat.

  - Ne fakt duhet te jemi tre persona ne grup, po ajo qe eshte pergjegjese per te mbjelle filizat eshte e semure sot...
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Re: Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Post by Webmaster on Sat Mar 08, 2008 8:47 pm

  Basti

  Nje bjonde dhe nje brune po shikonin lajmet ekskluzive ne televizor.
  Nje burre donte te hidhej nga kati i dhjet i nje ndertese dhe aty ishin mbledh gjithe ata njerez dhe gjithashtu dhe policia duke i fol atij me autopalant qe mos te hidhej...
  Keto te dyja duke pare i thone njera tjetres;hedhim nje bast???!!
  Une,- thote brunia- them se ai do hidhet.
  Une,-thote bjondja -them se ai nuk hidhet.
  Vazhduan te ndjekin lajmet deri ne fund dhe si perfundim ai burri u hodh.
  Fitova!!!-tha brunia Mire- i thote bjondja, po te jap parat .
  Mirepo brunia pas pak minutash ja ktheu leket perseri duke i thene: Merri, merri parat sepse une i kisha pare lajmet qe ne drek dhe e dija qe ai do hidhej.
  Po mire - i thote bjondja- dhe une i kisha pare. Po kur i kishe pare pse vure bast qe ai nuk do hidhej?-e pyeti brunia e habitur. Eee- tha bjondja- po une nuk mendova se ai do ishte aq budalla sa te hidhej dy here.
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Re: Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Post by Webmaster on Sat Mar 08, 2008 9:01 pm

  Bjondet dhe lumi

  Dy bjonde qendrojn prane nje lumi por ne ane te kunderta. Bjondja nga nejra ane e lumit e therret bjonden ne anen tjeter dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anen tjeter te lumit? Bjonda tjeter i pergjigjet: Po ti tashme je ne anen tjeter te lumit.
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Re: Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Post by Webmaster on Sun Mar 16, 2008 2:36 am

  Shkojn dy bjonde dhe njėra pasi shikon njė qen me nje sy, i thot tjeteres : - shikoje ate qenin me nje sy . Bjondja tjeter e mbyll njerin sy dhe thot: - ku? ku?

  Ishte nje instuticion ku shesnin tru, dhe ishte nje rast ku nje njeri kerkonte te blente tru.
  Ky shkon dhe e pyet se sa ishin trut. dhe ky i tregon thot: ky ketu eshte nje nga atnatret e NASA, kushton 10,000 dollar dhe ky i bjondines kushton 20,000. dhe njeriu qe deshironte te blente pyet i ēuditur: si ka mundesi nje antar i NASAS kushton me lire se sa i nje bjondine. dhe ai pergjigjet: sepse truri i bjondines nuk eshte perdorur kurr.

  Sponsored content

  Re: Barcaleta me Tipa a Tipe tė caktuar njerėzish

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Sat Feb 16, 2019 4:45 am