Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Barcaleta sipas Krahinave Shqiptare...

  Share
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Barcaleta sipas Krahinave Shqiptare...

  Post by Webmaster on Thu Mar 06, 2008 4:39 am

  Nė kėtė tema postoni tė gjitha barcaletat qė dini tė cilat lidhen me krahina tė veēanta shqiptare, POR nuk preferohen tė postohen barcaleta qe kanė perbajtje fyese ose nėnkuptim perēmues mbi baza krahinore...
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Re: Barcaleta sipas Krahinave Shqiptare...

  Post by Webmaster on Mon Mar 10, 2008 2:57 am

  Emigrant ne Angli
  Nje emigrant vlora dhe regjistrohet ne Angli si shqiptar nga kosova (para pavarsisė sė RK-sė) dhe e pyesin te zyra e emigracionit i thone si e ka flamurin kosova ? ...vlonjati i thote si i joni.

   Current date/time is Sat Feb 16, 2019 4:24 am