Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Sa mendoni se ėshtė i korruptuar sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  Share

  Poll

  Sa i korruptuar ėshtė sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 2 ]
  9% [9%] 
  [ 2 ]
  9% [9%] 
  [ 6 ]
  27% [27%] 
  [ 10 ]
  45% [45%] 
  [ 2 ]
  9% [9%] 

  Total Votes: 22
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Sa mendoni se ėshtė i korruptuar sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  Post by Webmaster on Tue Sep 23, 2008 11:29 pm

  Si e vlerėsoni punėn dhe funksioninim e sistemit gjyqėsor nė Shqipėri.
  A mendoni se ėshtė i korruptuar ,nė po, sa?


   Current date/time is Sat Feb 16, 2019 5:36 am