Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Ēfarė do ju pėlqente mė shumė tė ketė ky Forum ?

  Share
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Ēfarė do ju pėlqente mė shumė tė ketė ky Forum ?

  Post by Webmaster on Thu May 29, 2008 2:45 am

  Ju Lutem , ēfarė mendoni ju qė duhet tė ketė ky Forum, apo ēfarė mund tė jetė Ndryshe Question
  Mirup Shpejt

  avatar
  Webmaste
  Guest

  Re: Ēfarė do ju pėlqente mė shumė tė ketė ky Forum ?

  Post by Webmaste on Fri Jun 27, 2008 6:37 am

  cheers Mua do ,mė pėlqente tė bėhej aktiv sa mė parė dhe tė ishte i fuqishėm dhe sa mė i pasur...!

  Po ju mendoni kėshtu Question

   Current date/time is Sat Feb 16, 2019 4:23 am