Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Si keni ardhur nė Forum " DREJTĖSIA "

  Share

  Poll

  Si keni ardhur nė Forum DREJTĖSIA ?

  [ 4 ]
  50% [50%] 
  [ 1 ]
  13% [13%] 
  [ 3 ]
  37% [37%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Total Votes: 8
  avatar
  Guest
  Guest

  Si keni ardhur nė Forum " DREJTĖSIA "

  Post by Guest on Wed May 28, 2008 4:58 am

  Mireseerdhe
  Jam Webmasteri,M.Daci, dhe po ju shkruaj edhe pse Nuk jam i kyēur nė Forum : Pra mund tė Pėrgjigjeni pa merak edhe Ju :
  Love
  Ska Reklama
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Re: Si keni ardhur nė Forum " DREJTĖSIA "

  Post by Webmaster on Wed May 28, 2008 5:04 am

  OK, KETU MUND TE HAPNI TEMA TE REJA pa ndonje kufizim ne lloje apo tjeter vetem sa te mos perdoni fyerje per Ndokend apo dicka Ilegale , ne kundershtim me ligjet e Republikes se Shqiperise....
  Chat te kendshem .. 100%PO


   Current date/time is Sat Feb 16, 2019 4:30 am